شریف  
یکشنبه 2 ارديبهشت 1397
   
 
جستجو : 
صفحه اصلی
دانشگاه ما
برنامه ها
اخبار و اطلاعيه‌ها
گالری تصاویر
پيوندها
تماس با دبیرخانه پایگاه
درباره ما
 
 
چاپ
9مین همایش معرفی رشته های فنی،مهندسی و علوم پایه
نهمین همایش تخصصی معرفی رشته های فنی، مهندسی و علوم پایه، نیمه دوم مرداد ماه، پس از اعلام نتایج آزمون سراسری و در مهلت انتخاب رشته در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود.

هدف از برگزاری این همایش، آشنایی داوطلبان ورود به دانشگاه با رشته های دانشگاهی و محیط دانشگاه صنعتی شریف است. این همایش در 4 روز متوالی برای رتبه های زیر 5000 کشوری در نظر گرفته شده است. که در هر روز، کلیه رشته ها توسط اساتید مجرب دانشگاه ارائه می شوند.

علاقه به رشته، تحصیل و تدریس در آن و فعالیت های صنعتی در حوزه های مربوط به آن رشته از دوران جوانی تا زمان کنونی به همراه فعالیت های جانبی از جمله عواملی است که می تواند اساتید را نسبت به سایرین در معرفی رشته ها ارجح نماید؛ البته در کنار این شاخصه اصلی برنامه به منظور ایجاد فضایی جهت تعامل و تبادل اطلاعات، دانشجویانی از رشته های و مقاطع مختلف تحصیلی در قالب کادر اجرایی و گروه های دانشکده ای در جمع برگزاری همایش حضور دارند که خود در معرفی هر چه بهتر و راهنمایی دقیق تر داوطلبان گرامی ورود به دانشگاه، نقش بسزایی خواهد داشت.

به گفته آقای مهندس سینا جعفرزاده، مدیر پایگاه ارتباط با دانش آموزان، همانند سنوات گذشته این همایش در فاصله اعلام نتایج اولیه آزمون سراسری و انتخاب رشته به مدت چهار روز در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود.

آقای مهندس جعفرزاده با تأکید بر اینکه این همایش مخصوص رتبه های برتر آزمون سراسری (رتبه های زیر 5000 کشوری) می باشد، افزود:" اطلاعات کامل در مورد نحوه ثبت نام و شرکت در همایش تخصصی معرفی رشته ها، در پایگاه ارتباط با دانش موجود می باشد و عزیزانی که تمایل به شرکت در این برنامه را دارند پس از اعلام نتایج اولیه می توانند با مراجعه به پایگاه ارتباط با دانش آموزان اقدام به ثبت نام نمایند."

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی و زمان دقیق برگزاری برنامه می توانید به پایگاه ارتباط با آموزان به آدرس اینترنتی student.sharif.ir مراجعه نمایند.
 
   1395/5/13 14:00

 
  تماس با ما پیوند ها اخبار و اطلاعیه ها برنامه ها دانشگاه ما صفحه اصلی  
  کلیه حقوق این وبگاه متعلق به دانشگاه صنعتی شریف می باشد.